fbpx

Trunk Show

cesta k vašim vysneným svadobným šatám
Trunk Show

Čo je to Trunk Show?

Trunk Show je podujatie veľmi špeciálne a na Slovensku jedinečné, organizované len v Salon Isabell . Počas Trunk Show sa u nás ocitne celá najnovšia kolekcia od nami ponúkaných značiek, plus najviac predávané modely šiat z predchádzajúcich kolekcií. A my vám ponúkame jedinečnú príležitosť so šampanským v ruke si každé jedny chytiť, vyskúšať a vybrať si tie najvhodnejšie pre vás. Samozrejme si môžete so sebou priniesť aj vaše poradkyne, nech sa vám ľahšie vyberá.

Ako často sa koná Trunk Show?

Pre každú nami ponúkanú značku plánujeme zoorganizovať Trunk Show raz za tri mesiace, tak aby si mala možnosť nájsť svoje vysnené svadobné šaty každá nevesta v dostatočnom predstihu pred termínom svadby.

Buďte bohyňou

Cesta k vašim vysneným svadobným šatám

w

Dohodnutie termínu

Sledujte našu webovú stránku, facebook profil, Instagram aby vám neušiel najbližší termín Trunk Show. Zaregistrujte sa na Trunk Show. My vás budeme kontaktovať a dohodneme si  s vami pre vás vhodný termín návštevy salónu. Prečo je rezervácia termínu dôležitá? Chceme sa venovať len a len vám, chceme aby ste mali dostatok času na výber tých správnych šiat pre vás a samozrejme aby ste si to celé aj užili, aby to bol pre vás neopakovateľný zážitok.

Výber šiat

V krásnom prostredí Salon Isabell si môžete vyskúšať všetky svadobné šaty z najnovšej kolekcie vami vybranej značky. Postaráme sa o to, aby už skúška šiat bola pre vás neopakovateľným zážitkom. Pomôžeme vám pri výbere tých spravných šiat pre vás.

Spokojná nevesta

Máte vybraté vaše vysnené svadobné šaty, v ktorých vyzeráte ako bohyňa. Odchádzate od nás s pocitom, že skúška šiat bola pre vás jedinečný, nepokovateľný zážitok, krásny moment pred vašim najdôležitejším dňom vašeho života.

Najbližšie termíny

 

Galia Lahav Couture

Trunk Show pre najnovšiu kolekciu "Do Not Disturb" - 1 - 3.10.2021, Bratislava
Objednať sa na Trunk Show

Galia Lahav Couture

Trunk Show pre najnovšiu kolekciu "Do Not Disturb" - 1 - 3.10.2021, Bratislava
Prihlásiť sa na Trunk Show

Galia Lahav Couture

Trunk Show GALA Collection - "Urban Love Story" - 1 - 3.10.2021, Bratislava
Objednať sa na Trunk Show

Galia Lahav Couture

Trunk Show GALA Collection - "Urban Love Story" - 1 - 3.10.2021, Bratislava
Prihlásiť sa na Trunk Show
Registrácia na Trunk Show

Zarezervujte si váš termín na Trunk Show

V našom svadobnom salóne pristupujeme ku každej klientke individuálne, preto je nutné si pred návštevou Trunk Show rezervovať termín skúšky šiat vyplnením prihlasovacieho formuláru.

Za skúšku svadobných šiat počas Trunk Show si účtujeme vratný poplatok vo výške 150 EUR, ktorý vám bude odpočítaný z ceny prenájmu alebo kúpnej ceny svadobných šiat.

GDPR