fbpx

Trunk Show

Reportáž z Trunk Show, podujatia, kde nájdete výnimočné šaty

Počas jedného februaroveho víkendu ste si mohli v našom svadobnom salóne Salon Isabell zažiť výnimočný okamih. Ak ste sa prihlásili na event a prišli ste k nám do salónu na Trunk Show, určite viete o čom hovorím. Priamo z vychýreného izraelského módneho domu Galia Lahav k nám na celý jeden predĺžený víkend prišla ich najnovšia Haute Couture kolekcia. Až štyridsať nádherných, luxusných svadobných šiat, ktoré boli ručene vyrobené z tých najdrahších a najkvalitnejších materiálov. Kto sa v móde orientuje ten vie, že Haute Couture je najvyššie krajčírske umenie. Nič exkluzívnejšie a prestížnejšie vo svete módy neexistuje. Haute couture je vo Francúzsku chráneným názvom. Spoločnosť, ktorá sa o toto označenie uchádzajúca musí splniť určité a veľmi prísne podmienky, aby jej ho francúzske Ministerstvo priemyslu mohlo udeliť.  V súčastnosti je v tejto spoločnosti 11 značiek.  Šaty od Galia Lahav  tam patria, rovnako ako i značka Christian Dior či Coco Chanel. K zákazníčkam módneho domu Galia Lahav patria najvýznamnejšie osobnosti a aristokratické ženy zo zahraničia.

To, že sa jedná o naozaj výnimočné šaty vidíte už z diaľky. Blyštia sa ako skutočný diamant. Keď pristúpite bližšie pochopíte, že je to umenie. Architektúra na šatách. Dokonále vypracovaný strih, prepracovaný detail a aj celkové spracovanie. Už len dotýkať sa ich, je pocit, ktorý pôsobí na vaše zmysly. Nuž a mať ich oblečené na sebe to je pocit čistého luxusu a splnený sen. Tu sa z obyčajnej ženy stáva skutočná princezná.

Trunk Show je podujatie, ktoré slúži k tomu, že si môžete každý jeden model vyskúšať a nájsť pre seba ten  “vysnívaný” dokonale padnúci model svadobných šiat. Náš svadobný salon Vám ho objedná a Vám sa do niekoľko mesiacov vytvorí totožný presne na Vaše miery. Tieto výnimočné šaty nájdete na Slovensku len u nás . Aj preto ak zvažujete kúpu exkluzívnych svadobných šiat sa oplatí, aby ste túto udalosť nepremeškali.