fbpx

Galia Lahav Trunk Show GALA Collection No. III

13 - 15.10.2017

Milé budúce nevesty,

V dňoch 13 – 15.10.2017 sa v našom svadobnom salóne bude opäť konať Galia Lahav Trunk Show, kde si budete môcť v pohodlí nášho salónu vyskúšať šaty z najnovšej kolekcie GALA Collection No.III a best-sellers z predchádzajúcich kolekcií.

Trunk Show je podujatie veľmi špeciálne a na Slovensku jedinečné, organizované len v Salon Isabell . Počas Trunk Show sa u nás ocitne celá najnovšia kolekcia GALA a aj Haute Couture, plus najviac predávané modely šiat z predchádzajúcich kolekcií. A my vám ponúkame jedinečnú príležitosť so šampanským v ruke si každé jedny chytiť, vyskúšať a vybrať si tie najvhodnejšie pre vás. Samozrejme si môžete so sebou priniesť aj vaše poradkyne, nech sa vám ľahšie vyberá.

Za účasť na Galia Lahav Trunk Show sa účtuje vratný registračný poplatok vo výške 50 EUR s DPH. Keďže máme obmedzený počet miest na Galia Lahav Trunk Show, registračný poplatok slúži na to, aby sa na Trunk Show dostali vážne záujemkyne o kúpu svadobných šiat od Galia Lahav. Registračný poplatok bude následne odpočítaný z ceny objednávky.

Viac informácii o tom, čo je Galia Lahav Trunk Show nájdete v tomto videu.

Tieto krásne a jedinečné svadobné šaty tu budú len pre vás. Cena za prenájom exkluzívnych svadobných šiat od Galia Lahav začína na sume 2100 EUR s DPH. Rezervujte si Váš termín už teraz a zažite ten pocit, keď sa vo svadobných šatách budete cítiť ako bohyňa.

Petra Sekerková

Shop manager, Salon Isabell