fbpx
Salon Isabell

Predaj svadobných šiat

V Salon Isabell vám ponúkame okrem možnosti si svadobné šaty požičať aj možnosť si vaše vysnené svadobné šaty zakúpiť. Určite sa pýtate, prečo by ste si mali svadobné šaty kupovať, keď ich použijete len raz v živote. Je na to viacero dobrých dôvodov. Prvý a najdoležitejší je ten, že nevesta a svadobné šaty patria k sebe, vytvára sa medzi nimi puto, ktoré pretrváva a malo by  sa uchovať. Vrátením požičaných svadobných šiat sa toto puto pretrhne, čaro svadobného momentu sa vytráca. Okrem citovej hodnoty sú to aj praktické veci ako odpadnutie stresu z prípadného zničenia šiat či možnosť naplánovať si fotenie.

Máme výhradné zastúpenie na Slovensku pre svetoznámych dizajnerov Galia Lahav a Helena Kolan.

Predaj svadobných šiat

Ako to celé prebieha?

w

Dohodnutie termínu

Pred návštevou našeho svadobého salónu si dohodnite termín skúšky šiat. Prečo je to dôležité? Chceme sa venovať len a len vám, chceme aby ste mali dostatok času na výber tých správnych šiat pre vás a samozrejme aby ste si to celé aj užili, aby to bol pre vás neopakovateľný zážitok.

Výber šiat

V krásnom prostredí Salon Isabell si môžete vyskúšať toľko šiat, koľko len budete vládať. V prípade, že vami vybrané šaty v našom salóne nemáme, prípadne ich máme v inej veľkosti ako potrebujete, vieme ich objednať u dodávateľa. Predtým ako bude vaša objednávka zaslaná dodávateľovi, zobereme vám miery presne podľa pokynov od návrhára. Tým je zaručené, že vám šaty dokonale sadnú.

Dodanie šiat

Keď nám výrobca dodá vaše svadobné šaty, zavoláme si vás na skúšku, kde doladíme posledné detaily aby vám šaty dokonale sadli. Odchádzate od nás s pocitom, že ste si vybrali svadobné šaty, v ktorých vyzeráte ako bohyňa.