fbpx
Salon Isabell

Predaj spoločenských šiat

V Salon Isabell vám ponúkame okrem možnosti si spoločenské šaty požičať aj možnosť si vaše obľúbené šaty zakúpiť. Kúpa spoločenských šiat má svoje výhody, kedže šaty môžete opätovne využiť na rôzne spoločenské udalosti ako sú plesy, firemné večierky, do divadla či na príjemnú večeru s partnerom. A pri tom bez obáv, či budú vaše obľúbené šaty u nás práve dostupné. No a čo je najdôležitejšie, že sa už o vaše obľúbené spoločenské šaty nemusíte s nikým deliť.  Šaty vám pred odovzdaním zadarmo upravíme na vašu postavu. Samozrejmosťou sú aj popredajné služby v podobe dodatočnej úpravy šiat.

Exluzívna spolupráca so slovenskou dizajnerkou Katkou Vavrovou.

Predaj spoločenských šiat

Ako to celé prebieha?

w

Dohodnutie termínu

Pred návštevou našeho svadobého salónu si dohodnite termín skúšky šiat. Prečo je to dôležité? Chceme sa venovať len a len vám, chceme aby ste mali dostatok času na výber tých správnych šiat pre vás a samozrejme aby ste si to celé aj užili, aby to bol pre vás neopakovateľný zážitok.

Výber šiat

V krásnom prostredí Salon Isabell si môžete vyskúšať toľko šiat, koľko len budete vládať. V prípade, že vami vybrané šaty v našom salóne nemáme, prípadne ich máme v inej veľkosti ako potrebujete, vieme ich objednať u dodávateľa. Predtým ako bude vaša objednávka zaslaná dodávateľovi, zobereme vám miery presne podľa pokynov od výrobcu. Tým je zaručené, že vám šaty dokonale sadnú.

Dodanie šiat

Keď nám výrobca dodá vaše šaty, zavoláme si vás na skúšku, kde doladíme posledné detaily aby Vám šaty dokonale sadli. Odchádzate od nás s pocitom, že ste si vybrali spoločenské šaty, v ktorých vyzeráte ako bohyňa.