fbpx
Požičovňa svadobných šiat

Exkluzívny svadobný salón Salon Isabell vám ponúka možnosť si vami vybrané svadobné šaty zapožičať. K dispozícii máme pre vás svadobné šaty rôznych štýlov od romantických cez bohémské a exkluzívne až po pomyselnú čerešničku na torte reprezentovanú haute couture modelmi. Samozrejmosťou je, že vám vami vybraný model šiať upravíme tak, aby vám šaty dokonale sadli a cítila ste sa v nich ako bohyňa.

Svadobné šaty sa zapožičiavajú na dobu od štvrtka do pondelka. V cene zapožičania šiat je aj ich čistenie.

Požičovňa svadobných šiat

Luxus a exkluzivita

Exkluzívny svadobný salón Salon Isabell vám ponúka možnosť si vami vybrané svadobné šaty zapožičať. K dispozícii máme pre vás svadobné šaty rôznych štýlov od romantických cez bohémské a exkluzívne až po pomyselnú čerešničku na torte reprezentovanú haute couture modelmi. Samozrejmosťou je, že vám vami vybraný model šiať upravíme tak, aby vám šaty dokonale sadli a cítila ste sa v nich ako bohyňa.

Svadobné šaty sa zapožičiavajú na dobu od štvrtka do pondelka. V cene zapožičania šiat je aj ich čistenie.

Prenájom šiat

Ako to celé prebieha?

w

Dohodnutie termínu

Pred návštevou našeho svadobého salónu si dohodnite termín skúšky šiat. Prečo je to dôležité? Chceme sa venovať len a len vám, chceme aby ste mali dostatok času na výber tých správnych šiat pre vás a samozrejme aby ste si to celé aj užili, aby to bol pre vás neopakovateľný zážitok.

Skúška šiat

V krásnom prostredí Salon Isabell si môžete vyskúšať toľko šiat, koľko len budete vládať. Máte na výber sadobné šaty rôznych štýlov. Postaráme sa o to, aby už skúška šiat bola pre vás neopakovateľným zážitkom. Pomôžeme vám pri výbere tých spravných svadobných šiat pre vás.

Spokojná nevesta

Máte vybraté vaše vysnené svadobné šaty, v ktorých vyzeráte ako bohyňa. Odchádzate od nás s pocitom, že skúška šiat bola pre vás jedinečný, nepokovateľný zážitok, krásny moment pred vašim najdôležitejším dňom vašeho života.

Pin It on Pinterest

Share This