fbpx
Spoločenské šaty - Katka Vavrova
Salon Isabell

Požičovňa spoločenských šiat

Ak hľadáte spoločenské šaty, v ktorých zažiaríte na každej spoločenskej udalosti ste na správnom mieste. Naša požičovňa spoločenských šiat vám ponúka jedinečné, na mieru šité spoločenské šaty od slovenskej dizajnérky Katky Vavrovej. Nami vybrané modely spoločenských šiat sú vhodné pre rôzne spoločenské príležitosti, či už je to ples, svadba, promócie, stužková alebo firemný večierok. Pozrite si našu ponuku spoločenských šiat a rezervujte si u nás termin skúšky šiat ešte dnes.

Pozičovňa spoločenských šiat

Luxus a jedinečnosť

Ak hľadáte spoločenské šaty, v ktorých zažiaríte na každej spoločenskej udalosti ste na správnom mieste. Naša požičovňa spoločenských šiat vám ponúka jedinečné, na mieru šité, exkluzívne spoločenské šaty od slovenskej dizajnérky Katky Vavrovej. Nami vybrané modely spoločenských šiat sú vhodné pre rôzne spoločenské príležitosti, či už je to ples, svadba, promócie, stužková alebo firemný večierok. Pozrite si našu ponuku spoločenských šiat a rezervujte si u nás termin skúšky šiat ešte dnes.

Prenájom šiat

Ako to celé prebieha?

w

Dohodnutie termínu

Pred návštevou našeho svadobého salónu si dohodnite termín skúšky šiat. Prečo je to dôležité? Chceme sa venovať len a len vám, chceme aby ste mali dostatok času na výber tých správnych šiat pre vás a samozrejme aby ste si to celé aj užili, aby to bol pre vás neopakovateľný zážitok.

Skúška šiat

V krásnom prostredí Salon Isabell si môžete vyskúšať spoločenské šaty rôzných štýlov. Postaráme sa o to, aby bola pre vás skúška šiat zážitkom. Pomôžeme vám pri výbere tých spravných spoločenských šiat a doplnkov pre vás. Poradíme ako správne doladiť štýl šiat vhodným účesom a makupom.

Odovzdanie šiat

Máte vybraté vaše vysnené spoločesnké šaty. Doladíme posledné detaily, aby vám šaty dokonale sadli. Odchádzate od nás s pocitom, že ste si vybrali spoločenské šaty, v ktorých zažiarite na spoločenskej udalosti.