fbpx
Luxus a jedinečnosť

Salon Isabell

Sme exkluzívny svadobný salón, ktorý ako jediný prináša na slovenský trh luxusné a boho svadobné šaty a pre nevesty túžiace po absolútnej dokonalosti aj Haute Couture svadobné šaty od svetoznámych módnych dizajnerov Galia Lahav a Helena Kolan. Pre klientky hľadajúce exkluzivitu, orginalitu a prémiovú kvalitu máme pripravené jedinečné spoločenské šaty od slovenskej módnej návrhárky Katky Vavrovej, s garanciou, že každý kus šiat je jedinečným originálom.

Veríme, že z našej ponuky luxusných svadobných a spoločenských šiat si bude vedieť vybrať aj tá najnáročnejšia slovenská klientela.

Všetko, čo pre vás v Salon Isabell robíme najlepšie vystihuje naše motto

„Jediný spôsob, ako byť skutočne spokojný, je veriť, že to čo robíte je skvelá práca. A jediný spôsob, ako robiť skvelú prácu je milovať to, čo robíte.“

To, že milujeme našu prácu, to čo robíme, by malo byť pre vás garanciou, že o vás bude u nás dokonale postarané.  Našou snahou je a vždy bude, aby ste už pri výbere šiat zažili ten pocit, keď sa budete cítite ako bohyňa. A my vám zo srdca želáme, aby vás tento pocit už sprevádzal po celý život.

Petra Sekerková

Shop manager, Salon Isabell