fbpx

O nás

Salón Isabell, luxusný svadobný salón v Bratislave, prináša na slovenský trh exkluzívne a ako jediný na Slovensku aj haute couture svadobné šaty od svetoznámych módnych dizajnerov ako sú Galia Lahav, Inmaculada Garcia, Marco&Maria a Bien Savvy. Spoločenské šaty sú zastúpené exkluzívnymi modelmi šiat od Bien Savvy. Pre klientky túžiace po jedinečnosti, orginalite a prvotriednej kvalite máme pripravené nádherné spoločenské šaty od slovenskej módnej návrhárky Katky Vavrovej, s garanciou, že každý kus šiat je jedinečným originálom.

Veríme, že z našej ponuky šiat si bude vedieť vybrať aj tá najnáročnejšia slovenská klientela. Ponuka svadobných a spoločenských šiat tejto najvyššej kategórie na slovenskom trhu chýbala a veríme, ze sa vám nami vybrané svadobné a spoločenské šaty budú páčit.

Všetko čo pre vás v Salon Isabell robíme najlepšie vystihuje naše motto

„Jediný spôsob, ako byť skutočne spokojný, je veriť, že to čo robíte je skvelá práca. A jediný spôsob, ako robiť skvelú prácu je milovať to, čo robíte.“

To, že milujeme našu prácu, to čo robíme, by malo byť pre vás garanciou, že o vás bude u nás dokonale postarané.  Našou snahou je a vždy bude, aby ste už pri výbere šiat zažili ten pocit, keď sa budete cítite ako bohyňa. A my vám zo srdca želáme, aby vás tento pocit už sprevádzal po celý život.

Petra Sekerková

Shop manager, Salon Isabell

Pin It on Pinterest

Share This