fbpx

Galia Lahav Couture

haute couture svadobné šaty

Galia Lahav Couture

haute couture svadobné šaty
O značke

Galia Lahav

Galia Lahav je haute couture dizajnérsky dom, ktorý posunul na novú úroveň tvorbu svadobných šiat. Haute couture svadobné šaty od Galia Lahav nie sú jednoduché alebo skromné ale práve naopak exktravagantné s nádherným, výnimočným  dizajnom. So svojím jedinečným štýlom odhaleného chrbátu, viacvrstvovej tylovej hodvábnej sukne a aplikovaním talianskej ivory čipky, Galia Lahav zrodila značku, ktorá už roky patrí medzi tie najexkluzívnejšie vo svetovom svadobnom biznise. Všetky šaty z ateliéru Galia Lahav sú ručne vyrábané použitím najkvalitnejších krajčírskych techník. Kedže sa pri výrobe šiat kladie najvyšší dôraz na kvalitu, na každé šaty je potrebných minimlálne 120 hodín práce tích najlepších krajčírov v Izraeli. Už od vzniku dizajnérskeho domu Galia Lahav si dali tím okolo návrhárky Galia Lahav za cieľ pozmeniť pohľad na ženskú a svadobnú módu vytvorením najviac vyhľadávaných svadobných šiat. Túto exkluzívnu značku môžete konečne nájsť aj na Slovensku, jedine u nás, v svadobnom salóne Salon Isabell.
Nová kolekcia

Pre svadobnú sezónu 2021 sme pre vás vybrali haute couture svadobné šaty z jarnej kolekcie 2021 GALA Collection No. XI –  „Urban Love Story“. Presvedčte sa sami, že Ide o naozaj nádherné haute couture skvosty, ktoré nemajú na slovenskom svadobnom trhu konkurenciu. Všetky šaty z najnovšej kolekcie GALA „Urban Love Story“  a best-seller z predchádzajúcich kolekcií si môžete výskúšať počas Trunk Show.

Spolu s best-sellers z predchádzajúcich kolekcií GALA Collection No. I – X máme pre vás skladom už viac ako 25 modelov haute couture svadobných šiat. Veríme, že sa vám budú páčiť.

V prípade, že ste u nás vaše vysnívane haute couture svadobné šaty nenašli, radi ich pre vás objednáme. Je možné pre vás objednať aj svadobné šaty z predchádzajúcich kolekcií.

GALA Collection No. XI – „Urban Love Story“

Kolekcia pre jar 2021 GALA Collection No. XI –  „Urban Love Story“. Rovnako ako húsenica, ktorá sa premení na krásneho motýľa, žena, ktorá má jeden z týchto éterických modelov svadobných šiat, sa prejaví ako slobodná duša. Táto kolekcia osloví ženy, ktorá sa neboja zmien a sebavyjadrenia.

Jessie

Prenájom – 3390 EUR

Haute Couture svadobne saty - Jessie F_lowres
Haute Couture svadobne saty - Jessie B_lowres

Mel

Prenájom – 3390 EUR

Haute Couture svadobne saty - Mel F_lowres
Haute Couture svadobne saty - Mel B_lowres

GALA Collection No. IX

Kolekcia pre jeseň 2020 GALA Collection No. IX – krása, sila, emócie. Kolekcia inšpirovaná neodolateľnou silou a krásou mora.

GALA G-407

Prenájom – 1990 EUR s DPH

GALA G-408

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Haute Couture svadobne saty - G-408
Haute Couture svadobne saty - G-408-back

GALA Collection No. VIII

Kolekcia pre jar 2020 GALA Collection No. VIII prináša svadobné šaty inšpriované fantáziou Alice z Ríše Divov. Prináša alternatívu k zauživanému štandardu , svadobné šaty ktoré sú trendy, a zároveň klasické a elegantné – to všetko prepojené v jednej  úžasnej kolekcii.

GALA G-305

Šaty v štýle morskej panny bez ramienok s korzetom, zadná časť korzetu je odhalená.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

GALA G-312

Šaty v štýle morskej panny bez ramienok s korzetom, zadná časť korzetu je odhalená.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Haute Couture svadobne saty - G-312 front
Haute Couture svadobne saty - G-312 back
Best-sellers z predchádzajúcich kolekcií

 

Okrem svadobných šiat z najnovších kolekcií GALA Collection No. VIII a GALA Collection No. IX máme pre vás skladom aj best-sellers z predchádzajúcich kolekcií.

 

GALA Collection No. VII

Kolekcia pre sezónu jar 2019 GALA Collection No. VII vás výdá na cestu do čarovného lesa.  

GALA G-207

Šaty v štýle morskej panny dokonale zvýrazňujúce vašu postavu, vyrobené z ručne vyšívanej korálkovej čipky, s priehľadnými bokmi.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

GALA Collection No. VI

Kolekcia pre sezónu jeseň 2018 GALA Collection No. VI. Táto kolekcia je predovšetkým o tom, že môžete byť, presne tam, kde chcete byť. Svadobné šaty z tejto kolekcie sa vyznačujú jemným objemom a mladistvým štýlom, pri zachovaní elegancie nevesty.

GALA G-104

Romantické šaty v štýle morskej panny, s výtrihom v tvare V a krásne zdobenou sukňou.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Haute Couture svadobne saty - G-104-F
Haute Couture svadobne saty - G-104-F-B2

GALA Collection No. V

Pri dizajne kolekcie pre sezónu jeseň 2018 sa v Galia Lahav inšpirovali jedným z piatich zmyslov – sluch.Táto kolekcia vás vzýva aby ste prinesli symfóniu zvukov do vašeho života. Je to kolekcia pre nevesty, ktoré sa chcú prechádzať, tancovať, žiť na svoj vlastný jedinečný rytmus.

Gala 1001

Svadobné šaty v štýle morskej panny vyrobené s použitím 3-D čipky, s hlbokým V výstrihom vpredu, nízko otvoreným chrbátom vzadu, doplnené o odnímateľný plášť z čipky.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Gala 1010

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Haute Couture svadobne saty - GALA-1010-back-
Haute Couture svadobne saty - GALA-1010-front-2
Haute Couture svadobne saty - GALA-1010-front
Haute Couture svadobne saty - GALA-1010-medium-shot

GALA Collection No. IV

Svadobné šaty v urban-bohoštýle. Táto kolecia je inšpriovaná dvomi protichodnými prúdmi – pretínať a spájať. Definujú nový pohľad, formujú názory pre túto dynamickú dobu.

GALA 902

Nádherné svadobné šaty v bálovom štýle s ružovou sukňou, s aplikáciou ručne vyrábaných kvetín a s rukávmi cez ramená.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Gala 904

Nádherne vyzdobené šaty v štýle morskej panny, s odhaleným chrbtom a v-čkovým výstrihom vpredu. Vyrobené z prvotriednej čipky, zdobené geometricky usporiadanými ornamentami pretkávanými kryštálmi.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Gala 906

Sexi šaty v štýle morskej panny vyrobené z čipky, s hlobkým V-výstrihom. Sú vyzdobené s vyšívanými aplikáciami, obšitím a s kryštálmi obšitým opaskom okolo pása. Dodávajú sa s odopínateľnými šifónovými rukávmi.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Gala 909

Romantické šaty v štýle morskej panny s korzetom a úzskou sukňou vyrobené so sieťovanej látky. popretkávané perlami. Rukávy na ramená a malý výstrih.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Gala 911

Rozprávkové šaty v boho štýle pozostávajúce z vnútorných šiat z pletenej čipky a vintage ručne vyzdobenou vrchnou časťou vytvárajuce objemnú ale predsa priesvitnú siluletu.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

GALA Collection No. III

Kolekcia inšpirovaná bohámskym nekonvenčným životným štýlom. Materiály, siluety, prešivanie – to všetko tvorí jedinečné svadobné šaty  prepisujúce zaužívaný názor ako majú vyzerať šaty pre nevestu.

Gala 803

Čisté línie balerínových svadobných šiat s vysokým golierom a prekrytím cez ramená, priesvitný „opasok“ a objemná sukňa vo farebnej kobinácií telová a strieborná.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

GALA 805

Prenájom – 1990 EUR s DPH

GALA Collection No. II

Kolekcia inšpirovaná láskou k prírode. Keď ste pripravená na lásku, padáte a prekvitáte vo svetle a divokosti vaších emocií, Presne taká je naša matka príroda.

Gala 702

Svadobné šaty v štýle morkej panny krásne zvýraznia vašu postavu.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

GALA 708

Svadobné šaty inšpirované nádherným vzorom na sicilskych nástennych obkladoch sa vynačuju priliehavou siluletou a kombinácia antickej ružovej s ligotavou ivory čipkou a rozmanitými vzormi vytvárajú moderný vzhľad šiat.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Gala 710

Rozprávkové svadobné šaty v A-čkovom štýle z jemne ružovej organzi, s vystupujúcimi kvetmi s hodvábu, jemne dozdobené francúzskou čipkou a výšivkou.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Gala 711

Skladané balerínové šaty vyrobené z francúzskej čipky vo výnimočnom odtieni kapučíno a s ligotavým akcentom. Šaty majú skryté vrecká, veľkú skladanú sukňu a hlboký výstrih do V s ilúziou priesvitnosti.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Haute couture svadobné šaty - Galia Lahav - Gala 710 - front
Haute couture svadobné šaty - Galia Lahav - Gala 710 - front_top
Haute couture svadobné šaty - Galia Lahav - Gala 710 - back

GALA Collection No. I

Kolekcia inšpirovaná romantickými mestami sveta, kde sa tvoria príbehy lásky. Nevesty, ktoré uprednostňujú moderné, snové šaty vynikajúce svojou jemnosťou, eleganciou a zároveň sú pohodlné na nosenie si učite nájdie tie svoje vysnívané šaty v tejto kolecii.

GALA 607

Postava baletky bola inšpiráciou pre tento model. Silueta šiat  pripomína plesovú róbu. Horná časť šiat je ručne vyšívaná flitrami a perlami, organza a tyl tvoria nazberkanú sukňu.

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Haute couture svadobné šaty - Galia Lahav - Gala 607 - front_top
Haute couture svadobné šaty - Galia Lahav - Gala 607 - back
Haute couture svadobné šaty - Galia Lahav - Gala 607 - front
Video galéria
 

Inšpirácia pre vás. Pozrite si videá pre jednotlivé kolekcie od Galia Lahav. Aj vy môžete vyzerať ako bohyňa v svadobných šatách od Galia Lahav.

Pin It on Pinterest

Share This