fbpx

Helena Kolan

boho svadobné šaty

Helena Kolan

boho svadobné šaty
O značke

Helena Kolan

Helena Kolan, izrealská návrhárka svadobných šiat začala svoju kariéru vo veku 17 rokov, keď navrhla a ušila prvé svadobé šaty pre svoju kamarátku. Avšak jej príbeh začal ešte skôr, keď bola malé dievčatko a jej prvé kroky viedli práve k šiacemu stroju.
 
V roku 2004 dokončila štúdium módeho dizajnu a priemyselné inžinierstvo v Tel Aviv. Počas 7-ich rokov pracovala dňom ako priemyselný inžinier a po nociach navrhovala a šila svadobné šaty. V roku 2011 sa rozhodla splniť si svoj sen a otvorila si v Tel Aviv svadobné dizajnové štúdio, na najexkluzivnejšom mieste, kde sídlia všetky významé značky v svadobnom biznise. Dnes jej štúdio patrí medzi jedno z hlavných a najprofesionálnejšich svadobných štúdií v krajine.
 
Kolekcie svadobných šiat od Helena Kolan sú známe ich elegenciu, prvotriedny kvalitu, ušité z tých najkvalitenjších materiálov. Dizajn boho svadobných šiat od Helena Kolan je o čistom a modernom svadobnom štýle, pričom každé svadobné šaty vyjadrujú jedinečný charakter ženy, ktorá ich má oblečené.

Dream Rene’e

Romantické, vypasované svadobné šaty so štruktúrovaným korzetovým živôtikom z krásnej trblietavej čipky. K šatám je možné pripnúť dodatočnú tylovú sukňu vyrobenej z rovnakej čipky ako je živôtik.

Taylor

Moderné svadobné šaty áčkového strihu, s padajúcimi ramienkami na ramená, so štruktúrovaným topom a točenou sukňou.