fbpx

Helena Kolan

boho svadobné šaty

Helena Kolan

boho svadobné šaty
O značke

Helena Kolan

Helena Kolan, izrealská návrhárka svadobných šiat začala svoju kariéru vo veku 17 rokov, keď navrhla a ušila prvé svadobé šaty pre svoju kamarátku. Avšak jej príbeh začal ešte skôr, keď bola malé dievčatko a jej prvé kroky viedli práve k šiacemu stroju.
 
V roku 2004 dokončila štúdium módeho dizajnu a priemyselné inžinierstvo v Tel Aviv. Počas 7-ich rokov pracovala dňom ako priemyselný inžinier a po nociach navrhovala a šila svadobné šaty. V roku 2011 sa rozhodla splniť si svoj sen a otvorila si v Tel Aviv svadobné dizajnové štúdio, na najexkluzivnejšom mieste, kde sídlia všetky významé značky v svadobnom biznise. Dnes jej štúdio patrí medzi jedno z hlavných a najprofesionálnejšich svadobných štúdií v krajine.
 
Kolekcie svadobných šiat od Helena Kolan sú známe ich elegenciu, prvotriedny kvalitu, ušité z tých najkvalitenjších materiálov. Dizajn boho svadobných šiat od Helena Kolan je o čistom a modernom svadobnom štýle, pričom každé svadobné šaty vyjadrujú jedinečný charakter ženy, ktorá ich má oblečené.
Nová kolekcia

Pre svadobnú sezónu 2019 sme pre vás od Helena Kolan vybrali tieto prenádherne boho svadobné šaty. Šaty máme u nás skladom. Ostatné modely šiat z najnovšej kolekcie vám vieme v prípade vašeho zájmu objednať. 

 

2019 Collection

Dream Rene’e

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Taylor

Prenájom – 1990 EUR s DPH

Nenašli ste vaše vysnené svadobné šaty?

Skúste si pozrieť našu ponuku Haute Couture svadoných šiat od Galia Lahav, ekluzívnych svadobných šiat od Bien Savvy, romantických svadobných šiat od Marco&Maria alebo bohémskych svadobných šiat od Inmaculada Garcia. Veríme, že si u nás nájdete vaše vysnené svadobné šaty, v ktorých budete vyzerať ako bohyňa.

Video galéria
 

Inšpirácia pre vás. Pozrite si videá pre jednotlivé kolekcie od Helena Kolan.

Pin It on Pinterest

Share This