fbpx

Bien Savvy

exkluzívne svadobné šaty

Bien Savvy

exkluzívne svadobné šaty
O značke

Bien Savvy

Bien Savvy je exkluzívna značka svadobných a spoločenských šiat, ktorá vstúpila veľkolepo na svadobný trh počas milénia a ohromila jedinečným, ženským a prepracovaným módnym prístupom. Už od svojho vzniku v roku 2007, si dal tento rumunský dizajnérsky dom za svoj cieľ vytvoriť značku, ktorá by spojila jedinečnu lokálnu kultúru a dizajn v podobe žiadaných luxusných šiat vyzdvihujúcich individualitu a prístup. Všetky šaty sú navrhnuté a vyrobené v ateliéroch v Bukurešti timom ľudí s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti luxusnej módy. Vedený vášňou pre dokonalý strih a tvar, tvoria z prvotriednych materiálov spektakulárne a veľkolepé štýly, klasické ale napriek tomu štýlové a moderné v každom detaile.
Svadobné šaty u nás skladom

Kolekcia Let Me Love You

V našom exluzívnom svadobnom salóne Salon Isabell sme doplnili náš sortiment svadobných šiat o tieto rozprávkove modely. Ak ste si nevybrali z našej aktuálnej ponuky svoj vysnívaný model, vieme vám zabezpečiť dodanie aj iných modelov svadobných šiat od tejto značky. Kompletnú ponuku svadobných šiat od dizajnérskeho domu Bien Savvy nájdete tu.

 

Sweet Princess

Zmyselné svadobné šaty v štýle princezny pre štýlové a romantické nevesty.

Prenájom – 990 EUR s DPH

Výpredajová cena – 1490 EUR s DPH

Luxusné svadobné šaty - Sweet Princess - Salon Isabell - 1
Luxusné svadobné šaty - Sweet Princess - Salon Isabell - 3
Luxusné svadobné šaty - Sweet Princess - Salon Isabell - 2

Sweet Kindness

Zlatá hodvábna sukňa je dominantným prvkom týchto svadobných šiat. Spolu s body-topom z krajky tvoria dokonalú asymetrickú jednotu, navrhnutú tak, aby zvýraznila vaše ženské krivky.

Prenájom – 990 EUR s DPH

Výpredajová cena – 1490 EUR s DPH

Luxusné svadobné šaty - Sweet Kindness - Salon Isabell - 1
Luxusné svadobné šaty - Sweet Kindness - Salon Isabell - 2
Nenašli ste vaše vysnené svadobné šaty?

Skúste si pozrieť našu ponuku Haute Couture svadoných šiat od Galia Lahav, romantických svadobných šiat od Marco&Maria, bohémskych svadobných šiat od Inmaculada Garcia alebo boho svadobných šiat od Helena Kolan. Veríme, že si u nás nájdete vaše vysnené svadobné šaty, v ktorých budete vyzerať ako bohyňa.

Video galéria
 

Inšpirácia pre vás. Pozrite si videá pre jednotlivé kolekcie od Bien Savvy.