fbpx
Luxusné svadobné šaty pre náročné nevesty

Keď sme vyberali svadobné šaty pre náš svadobný salón, dali sme si za cieľ priniesť na slovenský trh šaty, ktoré vynikajú nie len svojim jedinečným a nenapodobiteľným štýlom ale aj prémiovou kvalitou v podobe použitia najkvalitnejších materiálov a  dokonalého spracovania šiat. Luxusné svadobné šaty z našej ponuky splnia túžby a očakávania po dokonalých šatách každej nevesty, kde si môže vybrať šaty rôznych štýlov od romantických cez bohémské, boho štýl a exkluzívne až po pomyselnú čerešničku na torte reprezentovanú haute couture modelmi. Veríme, že si z našej ponuky vybere aj tá najnáročnejšia nevesta.

Navštívte nás

Prídťe sa presvedčit na vlastné oči, že naša ponuka je naozaj jedinečná, bezkonkurenčná. Ak sa vám z ponuky toľkých náderných šiat zatočí hlava a nebudete si vedieť vybrať, my Vám pri výbere tých najlepších šiat pre Vás radi poradíme. Objednajte sa ešte dnes na termín vašej skúšky tu.

Požičat alebo kúpiť

K dispozícii je pre vás požičovňa svadobných šiat ako aj možnosť si vaše vysnené šaty zakúpiť. Prečo odporúčame si svadobné šaty zakúpiť sa dočitate tu.

 

Výhradné zastúpenie pre značky

Salon Isabell má výhradné zastúpenie na Slovensku pre

Inšpirácie pre vás

Pozrite si kolekciu best-sellers svadobných šíat z našeho salónu a nechajte sa inšpirovať…