fbpx

Katka Vavrová

Jedinečné spoločenské šaty
O značke

Katka Vavrová

Jedinečné spoločenské šaty od slovenskej módnej návrhárky Katky Vavrovej dokážu zachytiť božskú krásu každej jednej ženy. Jednoduchým, sofistikovaným strihom vyzdvihnúť to, čo chceme vyzdvihnúť a schovať to, čo chceme schovať je hlavnou črtou všetkých jej navrhnutých šiat.  Pocit luxusu a výnimočnosti vám dá stopercentný prírodný hodváb alebo hodvábny zamat, s ktorým najčastejšie pracuje. Goddess style, i tak nazýva jej štýl okolie a ľudia z módnej branže.

No a ktorá z nás by nechcela na významných akciách vyzerať a cítiť sa ako bohyňa, však?

Nová kolekcia

Nová kolekcia od Katky Vavrovej pre sezónu 2020 dokonala zapadali do našej ponuky svadobných a spoločenskych šiat. Každý kus šiat je jedinečným originálom. Sú to spoločenské šaty, ktoré vyzerajú žensky a zároveň dávajú žene pocit božskej krásy. Zaľúbiť sa do jej šiat je veľmi ľahké. Prídťe sa o tom presvedčit ku nám a objednajte sa na Váš termin tu.

Naša ponuka

Nenašli ste vaše vysnené šaty?

V spolupráci s Katkou Vavrovou Vám ponúkame možnosť nechať si ušiť vaše vysnené šaty na mieru. Šaty budu navrhnuté práve pre Vás, tak aby zvýraznili Váš jedinečný štýl. Garantujeme Vám, že tieto šaty budú jediným originálom. V prípade záujmu o túto službu nás prosím kontaktujte vyplneným kontaktného formuláru tu.