fbpx

Bien Savvy

exkluzívne spoločenské šaty
O značke

Bien Savvy

Salon Isabell prináša na slovenský trh exkluzívne spoločenské šaty od dizajnérskeho domu Bien Savvy. Máme pre vás pripravené šaty rôznych štýlov, ktoré sú vhodné na každú spoločenskú udalosť, či už sú to plesy, svadby, stužkové, promócie ale aj firemné večierky. Vo večerných šatách od Bien Savvy určite zaujmete a zažiarite.

 

Nová kolekcia

Kolekcia Angels

Pre sezónu 2020 sme pre vás vybrali od Bien Savvy z kolekcie Angels nádherné večerné róby, elegantné obtiahnuté šaty s výraznými výstrihmi zvýrazňujúce vaše ženské línie a aj krátke, kokteilové šaty. Určite si každá z vás u nás nájde to čo potrebuje.

V prípade, že ste u nás vaše vysnívane exkluzívne spoločenské šaty od Bien Savvy nenašli, radi ich pre vás objednáme.

 

Alexia

Follow Your Heart

In Love Again

Secret Heaven

Magic Secret

I Love To Be Lucky

I Love Your Voice

I Love Your Eyes

I Love To Feel You

Sweet Kindness

Aiza

Abrice

Alice

Amaan

Angel

Amelia

Naša ponuka

Nenašli ste vaše vysnené šaty?

V spolupráci s Katkou Vavrovou Vám ponúkame možnosť nechať si ušiť vaše vysnené šaty na mieru. Šaty budu navrhnuté práve pre Vás, tak aby zvýraznili Váš jedinečný štýl. Garantujeme Vám, že tieto šaty budú jediným originálom. V prípade záujmu o túto službu nás prosím kontaktujte vyplneným kontaktného formuláru tu.

Prípadne si skúste pozrieť ponuku jedinečných spoločenských šiat od slovenskej módnej návrhárky Katky Vavrovej. Tieto šaty máme u nás v salóne, takže si ich môžete hneď aj vyskúšať.  Veríme, že si u nás nájdete vaše vysnené spoločenské šaty, v ktorých budete vyzerať ako bohyňa.

Doplnky

Náušnice a brošne k spoločenským šatám

A určite si pozrite aj našu ponuku doplnkov k spoločenským šatám, kde nájdete nádherné náušnice a brošne od Skvost Couture. Ide o kolekciu náušníc a brošní navrhnutých exkluzívne pre luxusnú kolekciu luxusných spoločenských šiat z ponuky Salon Isabell.

 

Galéria

Inšpirácie pre vás

 

Pozrite si videá pre jednotlivé kolekcie od Bien Savvy.

Pin It on Pinterest

Share This