fbpx

Spätné odkúpenie svadobných šiat

cesta k vašim vysneným svadobným šatám

Spätné odkúpenie svadobných šiat je nová služba ponúkaná vám, milé budúce nevesty. Vyhoveli sme tak prosbám zákazničiek, ktoré u nás našli svoje vysnívané svadobné šaty, avšak cena šiat bola nad ich rozpočet. Vďaka službám odkúpenie svadobných šiat a možnosti nákupu svadobných šiat na splátky cez splátkovú spoločnost Cetelem môžete konečne aj Vy zažiť ten pocit, ked sa budete vo svadobných šatách cítiť ako bohyňa.

A aké su podmienky pre túto službu?

Podmienka pre službu spätného odkupu svadobných šiat je, aby svadobné šaty boli zakúpene u nás a boli to svadobné šaty štandardnej veľkosti, nie šité na mieru. Pre svadobné šaty rady Galia Lahav Haute Couture túto službu nespokytujeme, kedže ide o svadobné šaty šité na mieru, tak aby budúcej neveste dokonale sadli na postavu.

Aká bude odkupná cena?

Cena spätného odkupu je stanovená tak, aby výsledná cena za svadobné šaty pre vás bola porovnateľná s cenou prenájmu. Odkupná cena je dohodnutá  už pri podpise zmluvy o kúpe svadobných šiat, takže je pre vás všetko jasné už od začiatku.

V čom je výhoda oproti požičaniu svadobných šiat?

Pri zakúpení a následom našom odkúpení svadobných šiat máte možnosť získať nové exkluzívne svadobné šaty s možnosťou  ich financovania na splátky. Povedané inak – získavate prenájom nových svadobných šiat na splátky. A pri využití špeciálnej ponuky od Cetelem pre Salon Isabell vás to nemusí stáť ani euro navyše.