fbpx

Galia Lahav Trunk Show

Queen of Hearts - 21 - 30.9.2018

Milé budúce nevesty,

Snívate o svadobných šatách, tak jedinečných a exkluzívnych, šitých ručne z tých najkvalitnejších, najdrahších a najluxusnejších materiálov? O šatách ako pre kráľovnu – kráľovnu sŕdc? My sme pripravení vám tento sen splniť.

Galia Lahav je popredná svetová dizajnérka, ktorá tvorí šaty pre najvýznamnejšie osobnosti a aristokratické ženy v zahraničí. Jej meno je známe po celom svete.  Šaty Galia Lahav z kolekcie Haute Couture nie sú skromné. Sú luxusné, extravagantné a založené na krásnom dizajne. Všetky sa vyrábajú ručne špičkovými krajčírkami v Izraeli tými najkvalitnejšími šicími technikami a vy si všetky ich modely z najnovšej Haute Couture kolekcie z názvom Queen of Hearts budete môcť po prvý krát vyskúšať v našom salóne počas týždňa od 21.9 do 30.9.2018.  Až 12 kusov exkluzívnych haute couture svadobných šiat, ktoré putujú z módneho domu do vybraných spriatelených salónov po celom svete len, aby ste si vy mohli vyskúšať a vybrať ten váš vysnívaný model šiat na Vašu svadbu.

To, že šaty Galia Lahav patria k najluxusnejším šatám dokazuje i označenie Haute Couture, ktoré je vo Francúzsku chráneným názvom. Spoločnosť uchádzajúca sa o tento prívlastok musí splniť určité a veľmi prísne podmienky, aby jej mohlo francúzske Ministerstvo priemyslu udeliť toto označenie. V súčastnosti je v tejto exkluzívnej spoločnosti 11 značiek.  Okrem Galia Lahav tam patria také významné značky svetovej módy ako sú Dior či Coco Chanel.

Ako to celé funguje?

Trunk Show je podujatie veľmi špeciálne. Okrem toho, že sa práve v našom salóne Salon Isabell ocitne celá Haute Couture kolekcia, my vám ponúkame jedinečnú príležitosť so šampanským v ruke si každé jedny chytiť, vyskúšať a vybrať si tie najvhodnejšie pre vás. Viac informácii o tom, čo je Galia Lahav Trunk Show nájdete v tomto videu.

Stačí len ak sa nahlásite na event, dohodnúť si termín vhodný pre vás a potom už len skúšať, vyberať a premýšľať, ktoré si objednať.

Tešíme sa na Vás

Váš tím Salon Isabell