fbpx

Skvost Couture

svadobné brošne
O značke

Skvost Couture

Za značkou Skvost Couture je známa slovenská dizajnérka Lucia Šimončič. Každý SKVOST odráža jej výnimočnú schopnosť a nežný cit spojiť nespútanú fantáziu s precíznosťou. Luciinou gracióznou ambíciou je ukázať módnemu svetu ako, znovu, nosiť brošňu s gráciou.

Brošne sú ručne vyrobené z prvotriednych materiálov ako sú ľahunké drahé korálky Miyuki, Swarowski kryštály či perly. Každý špek je vzácny originál, nadčasový skvost. Unikátny kaleidoskop vytvorený z desiatok, dokonca stoviek farebných korálok, je vytvarovaný do perfektného tvaru rozety. Stupňovaný ligot, nádherné vzory a farebná snovosť sú navrhnuté so zámerom, že jediný element môže rozžiariť každú ženu.

Originálna kolekcia Salon Isabell
Svadobné brošne sú práve tá pomyselná čeršnička na torte dotvárajúca dokonalý obraz každej ženy. Práve preto sme v spolupráci so Skvost Couture pre vás pripravili nádhernú, exkluzívnu a jedinečnú kolekciu náušníc a brošní, ktoré boli navrhnuté práve pre nami ponúkané svadobné a spoločenské šaty, tak aby spolu tvorili jeden harmonický celok. K dokonalosti počas vašeho jedinčného dňa už vám naozaj nič chýbať nebude.